.

 

NAŠE FENY

 

 

Yasmina Higu Annwn´s                          Rozpačitý19.11.2009

Multi Champion CZ,A,D,SK                              Plačící   6.1.2015

JChampion CZ,A

-rodokmen / pedigree

 - Jako malé štěně kousala na co přišla. Každodenní oprava kabelů od internetu a televize už nás ničím nepřekvapovala. Zprvu chladný vztah mezi Fergií a Yasminou se rychle změnil na vztah jako máma s dcerou. Fergie se stala Yasmině každodenní ochrankou a oporou.Vyrostla z ní nádherná holčička, velice úspěšná na výstavách, multišampïonka, klubová vítězka CZ corgi clubu. Bohužel nás opustila velmi mladá vinou zpackaného porodu na klinice kleisslova v Plzni. Milovala mne, možná asi ještě víc než já ji, jsem stále s ní. Určitě na ni bude vzpomínat všech dvanáct jejích krásných dětiček. 

 18x CAC

5 x CACIB

 

Fergie Higu                                 *14.10.2003

                                                                                                                     Plačící    7.1.2018

- rodokmen / pedigree

 - Fergie Higu se narodila 14.10.2003 v Nebovidech u Brna v chovatelské stanici HIGU. Fergie má celkem pět sourozenců z toho jednu sestřičku. Krátce před Vánoci jsme si ji přivezli domů, do Plzně.

 - V roce 2006 se stala Fergie psí mámou. Vychovala dva potomky, Alexandra, se  kterým se často navštěvují, bydlí nedaleko Prahy a Aghátu, která žije v Ústí nad Orlicí.

 

image310.jpgfergie3.jpgfergie1.jpg

 

 Adéla Luka                  *5.7.1988    +26.6.2003

- rodokmen / pedigree

- První pejsek, vlastně psí slečna k nám do rodiny přišla v  roce 1988. Jmenovala se Adéla Luka, plemeno Basset Hound.

- Adéla byla lovecky vedená, absolvovala lovecký výcvik. A byla velmi temperamentní. Vychovala jednu generaci potomků. Přinášela nám hodně radosti. Pečlivě jsme se o ni starali a Ájina se u nás dožila 15 let. Odešla v roce 2003.

 

 

 image304.jpg

 

Created by pc.malan.cz

Přihlášení
jméno heslo
zavřít